KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fecsegő
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Május 02, 2016 10:05 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
Legutóbbi témák
» Svetlana V Volkova
Karakterbazár I_icon_minitimeby Svetlana Volkov Csüt. Jún. 02, 2016 7:42 am

» Avatar foglaló
Karakterbazár I_icon_minitimeby Daria Krasova Vas. Május 22, 2016 11:29 am

» Elkészültem!
Karakterbazár I_icon_minitimeby Daria Krasova Vas. Május 22, 2016 10:00 am

» OXFORD Real life RPG
Karakterbazár I_icon_minitimeby Ivan Kashnikov Kedd Május 17, 2016 6:36 pm

» Marie Romanov
Karakterbazár I_icon_minitimeby Marie Romanov Vas. Május 15, 2016 8:28 pm

» TheBigApple
Karakterbazár I_icon_minitimeby Dimitri Uljanov Vas. Május 15, 2016 2:27 pm

» Nikolaj Buckley
Karakterbazár I_icon_minitimeby Nikolaj Buckley Vas. Május 15, 2016 11:33 am

» Thea Jenkins
Karakterbazár I_icon_minitimeby Thea Jenkins Szomb. Május 14, 2016 8:12 pm

» Karakterbazár
Karakterbazár I_icon_minitimeby Vasilisa Jakovleva Szer. Május 11, 2016 7:05 pm

©
© Az oldalon található összes kép a Google keresőoldaláról származik. Fejlécünket Eleanor Artnak köszönhetjük.

Az oldal design-jához használt kódokért köszönet a CCCR-nek. A profilért, oldalsávért, és apróbb igazításokért köszönet Lenának.

A leírásokat a staff tagjainak köszönhetjük, akik saját ötleteik alapján, a wikipédia alapján dolgozták ki leírásaikat.

Megosztás



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
it's my own design

Admin
Admin
Join date :
2016. Apr. 15.
Hozzászólások száma :
39



Tárgy: Karakterbazár Szomb. Ápr. 23, 2016 7:12 pm


 
KARAKTER NEVE

MEGNEVEZÉS KI Ő NEKED egy szóval (barát stb)

Csoport : Polgárok/Média/Cserediákok/Táncművészet/Festőművész/Zeneművészet/Tanárok
 Név : karaktered neve
 Kor : mennyi idős a karaktered
 Avatar : kit ábrázol a kép
 Szexuális beállítódás : heteró,bi, meleg
 Státusz : Szabad/Foglalt
 Foglalkozás : Ha már felnőtt akkor mit dolgozik? Ha még diák akkor simán tanuló
Egyéb információk : Írj le mindent, amit szeretnél a meghirdetett karakterről. Mutasd be őt amennyire csak lehetséges, hogy mások esetleg kedvet kapjanak hozzá, lássanak benne valamit.



 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia

Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Playball|Pathway+Gothic+One&subset=latin,latin-ext' rel='stylesheet' type='text/css'>
   <blockquote style="width: 600px; margin-left: auto; margin-right: auto; background-color: #081D30; box-shadow: 0px 0px 5px #000000; color: #FF0000; border: 1px dotted #000000"><div style="font-family: 'Playball', cursive; margin-left: auto; margin-right: auto; width: 100%; font-size: 70px; color: #D4FFFF; text-align: center; margin-top: 20px; padding-bottom: 20px; font-style: italic; text-shadow: 1px 1px 0px #000000; position: relative; z-index: 12; top: 10px">KARAKTER NEVE</div><div style="width: 500px; height: 40px; padding-top: 10px; padding-right: 20px; padding-bottom: 10px; padding-left: 20px; border-top: 1px dotted #000000; border-bottom: 1px dotted #000000; color: #ffffff; font-family: 'Pathway Gothic One', sans-serif; font-size: 16px; text-align: center; overflow: auto; margin-right: auto; margin-left: auto; background-color: #24484d; position: relative; z-index: 10; top: -5px"></div><div style="clear: both;"></br></div><div style="-webkit-transform: rotate(-90deg); -moz-transform: rotate(-90deg); font-size: 30px; color: #ffffff; font-style: italic; text-shadow: 1px 1px 0px #000000; font-family: 'Playball', cursive; width: 300px; text-align: center; position: relative; top: 170px; left: 83px">MEGNEVEZÉS KI Ő NEKED egy szóval (barát stb)</div><div style="margin-left: 10px; width: 200px; height: 320px; background-image: url(http://img15.hostingpics.net/pics/117260avatar.jpg); float: left; border: 1px dotted #000000"></div><div style="width: 320px; height: 302px; padding-top: 10px; padding-right: 10px; padding-bottom: 10px; padding-left: 20px; border-left: 1px dotted #000000; color: #D4FFFF; font-family: 'Pathway Gothic One', sans-serif; font-size: 16px; text-align: justify; overflow: auto; margin-right: 10px; float: right; background-color: #24484d">
[color=white][font=Patrick Hand SC][size=17]Csoport :[/size][/font][/color] Polgárok/Média/Cserediákok/Táncművészet/Festőművész/Zeneművészet/Tanárok
   [color=white][font=Patrick Hand SC][size=17]Név :[/size][/font][/color] karaktered neve
   [color=white][font=Patrick Hand SC][size=17]Kor :[/size][/font][/color] mennyi idős a karaktered
   [color=white][font=Patrick Hand SC][size=17]Avatar :[/size][/font][/color] kit ábrázol a kéép
   [color=white][font=Patrick Hand SC][size=17]Szexuális beállítódás :[/size][/font][/color] heteró,bi, meleg
 [color=white][font=Patrick Hand SC][size=17]Státusz :[/size][/font][/color] [color=#00ff99]Szabad[/color]/[color=#ff0066]Foglalt[/color]
   [color=white][font=Patrick Hand SC][size=17]Foglalkozás :[/size][/font][/color] Ha már felnőtt akkor mit dolgozik? Ha még diák akkor simán tanuló
[color=white][font=Patrick Hand SC][size=17]Egyéb információk :[/size][/font][/color] Írj le mindent, amit szeretnél a meghirdetett karakterről. Mutasd be őt amennyire csak lehetséges, hogy mások esetleg kedvet kapjanak hozzá, lássanak benne valamit.



   </div>

<div style="clear: both;"></br></div><div style="clear: both; text-align: center; font-style: italic; color: #6C583B">[size=2]Š Narja - S. Amakusa pour[/size] [url=http://www.never-utopia.com][size=2]Never Utopia[/size][/url]</div></blockquote>
Vissza az elejére Go down
https://themoscow.hungarianforum.com

Ivan Kashnikov
it's my own design

Ivan Kashnikov
Knowledge is power
Tartózkodási hely :
Moszkva
Age :
39
Join date :
2016. Apr. 16.
Hozzászólások száma :
59



Tárgy: Re: Karakterbazár Vas. Május 01, 2016 8:02 pm


 
Elena Kashnikov

Exfeleség

Csoport : Polgárok
  Név : Elena Kashnikov
  Kor :27
  Avatar : Cheryl Cole
  Szexuális beállítódás : heteró
  Foglalkozás : Igazgató lánya/Épp munkanélküli
 Státusz : Szabad
[color=white][font=Patrick Hand SC]Elena, te átkozott nőszemély. Az első alkalommal, mikor az iskolába léptem, te jöttél velem szembe, elvarázsolt a mosolyod. Aztán, ahogy telek múltak a hónapok, annyira eszemet vetted, hogy képes voltalak elvenni. Első pár hónapban nem is volt gond, de mikor egyre több estét kimaradtam, te vérszemet kaptál. Veszekedés, veszekedés hátán. Hihetetlenül sokat húztuk egymás idegeit. Végül nem bírta, két hónapja beadtam a válópert.
Mint az Igazgatólányaként, neked eszedbe sincs aláírni. Én pedig nem fogok addig tágítani, míg nem tudlak a múltamba temetni. Utállak, te viszont hülye leszel elengedni, mellettem nem kellet dolgoznod. Most viszont, elzártam a csapot és saját lábadra kell állnod. Amúgy egy csupaszív szeretni való nőszemély vagy. Egyszerűen nem tudok veled mit kezdeni. A szeretet és boldogság túl tengésed elüldözött. Mindenki kedvel, csak én vagyok egy elcseszett.




 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia


A hozzászólást Ivan Kashnikov összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 08, 2016 1:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Yana Keetsun
it's my own design


The city of lovers
Age :
37
Join date :
2016. May. 01.
Hozzászólások száma :
6



Tárgy: Re: Karakterbazár Vas. Május 01, 2016 11:26 pm

***


A hozzászólást Yana Keetsun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 10, 2016 12:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Robin Chambler
it's my own design

Robin Chambler
Media is my life
Tartózkodási hely :
Moscow
Age :
29
Join date :
2016. May. 01.
Hozzászólások száma :
44



Tárgy: Re: Karakterbazár Hétf. Május 02, 2016 12:49 pm

Megjöööööööööööööööööööööööööööööööötttttt !!!!444!!!!!!!  :2:  :7:




 
Szépséges Neved

UltramenőLegjobbBarát

Csoport : Rád bízom
  Név : ezt is
  Kor : 24
  Avatar : Francisco Lachowski
  Szexuális beállítódás : bi
  Foglalkozás :Tanuló
 Státusz : Foglalt
Egyéb információk : Meg nem tudom mondani, hogyan csapódtál a közelemben, egyszerűen csak ott lettél. De ez senkit nem zavar, sem az, hogy a saját nemed jobban érdekel, mint a mienk. Már az első pár percben megtaláltuk a közös hangot, azóta pedig szinte elválaszthatatlanok vagyunk mi hárman. Te vagy az, aki kávéval vár minket az egyetem kapujában, aki minden egyes percünket feltolja fészbúkra...
És igen, te vagy az is, aki modellt áll a képeimhez, mert abban mindketten egyet értünk, baromi fotogén vagy. Neked olyat is elmondok, amit a szobatársamnak nem merek, hisz ő annyira pletykás, és így van ez fordítva is. Tényleg a legjobb barátok vagyunk, egészen addig, míg a pia közbe nem szól.
Van, hogy egy átbulizott éjszaka után egymás mellett ébredünk, ruhák nélkül, így lehet sejteni, mi történt, viszont mi ebből nem csinálunk akkora ügyet, amekkorát mások szoktak, noha nagy dobra sem verjük. És sokszor pia sem kell ahhoz, hogy melletted kössek ki, mert te vagy az egyetlen, aki elmondhatja magáról, ismer engem.
Szóval gyere, mert kellesz...

 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia


A hozzászólást Robin Chambler összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 02, 2016 8:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Anastasia Jakovenko
it's my own design

Anastasia Jakovenko
The city of lovers
Tartózkodási hely :
Moscow
Age :
33
Join date :
2016. May. 02.
Hozzászólások száma :
3



Tárgy: Re: Karakterbazár Hétf. Május 02, 2016 5:08 pm


 
Szépséges Neved

talán szerelem

Csoport : Polgárok
  Név : szabadon választható
  Kor : 30-35
  Avatar : Joseph Morgan (de csak alku kérdése)
  Szexuális beállítódás : Anastasia-szexuális
  Foglalkozás : Alvilági tag (lehet maffiózó, bérgyilkos, fegyverkereskedő, amit szeretnél)
 Státusz : Szabad
Egyéb információk : Éreztél már olyan erős késztetést arra, hogy megszerezz magadnak valakit vagy valamit, amit nagyon akartál, hogy szinte aludni sem bírtál? Amikor a munkában is nehezebben összpontosítasz, mert nem tudod, mikor kerülsz újra a közelébe, hogy mikor lesz újra alkalmad lecsapni rá?
De neked tetszik ez a helyzet, hiszen ennyire még soha, senki sem keltette fel az érdeklődésed. Tetszik neked, hogy a lány az egyik üzleti partnered lánya, egyúttal azt hiszed, ő is hasonló berkekben mozoghat. Húzzátok egymás agyát, macska-egér játékot játszotok egymással, míg végül amint egy szabad percetek adódik, egymásnak estek, s még csak az sem számít rajta kap-e titeket valaki. Hát drága barátom, most ezeket érzed. Nem, nem holmi nyálas, tiszavirág életű szerelem ez. Érzed, hogy ez valami több. A lány remek szövetséges lenne, egy igazi társ, de erre egyelőre még nem gondolsz, hisz a jövő bármit hozhat. Kezdetnek például egy olyan nem várt fordulatot, amire egyikőtök sem számított. De miért is nem? Hisz ti voltatok olyan hülyék, hogy védekezés nélkül estetek egymásnak.

A karakter talán régen rossz közegbe keveredett és onnan került az alvilágba, de az is lehet, hogy csak szimplán a családi bizniszt folytatja, ezt nyugodtan döntsd el. Nem nyálas szerelmi szálat képzeltem el nekik, hanem amolyan hús-vér igazit, megspékelve egy kis - a férfi munkájából adódó - mocsokkal.
Játékokhoz jó ötleteket tudok felajánlani, de vigyázz, drámarajongó vagyok, szóval mindig lesz valami csavar. Persze amiket együtt találunk ki.
Ha kérdés lenne, pm-ben lehet zaklatni, ha kell, ennél részletesebben is kifejtem az elképzeléseimmel; meg ha megérkeztél, akkor is dobj meg egy üzenettel, hogy tudjam, rád vártam. Remélem valakinek megtetszik a karakter és minél előbb megalkotásra kerül. Szerintem nagyon jó kis alvilági szálakat tudna kialakítani, tőlem függetlenül is, úgyhogy tényleg nagyon remélem, hogy más valaki is lát majd benne potenciált.

 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Mila Igorievna
it's my own design

Mila Igorievna
The city of lovers
Tartózkodási hely :
✗ behind you
Age :
37
Join date :
2016. May. 02.
Hozzászólások száma :
10



Tárgy: Re: Karakterbazár Hétf. Május 02, 2016 6:58 pm


 
Gyönyörű neved

Apám kiskedvence

Csoport : Polgárok
  Név : karaktered neve
  Kor : 30-36 között
  Avatar : Zane Holtz
  Szexuális beállítódás : heteroszexuális, esetleg biszexuális
  Foglalkozás : Alvilági fazon apám mellett
 Státusz : Szabad
Egyéb információk : Te vagy az az ember, akire apám mindent hagyni fog, helyettem, mert szerinte te sokkal talpraesettebb vagy, és sokkal inkább olyan, mint ő, pedig ha tudná. Nem vagy te mindig olyan erős, és vasakaratú, kötélidegzetekkel, mert te nem ütsz előbb, majd kérdezel, hanem mindent végiggondolsz, csak azután cselekszel. Sokkal megfontoltabb vagy, mint amilyennek apám gondol téged, és azt sem tudja, hogy nem mindig utállak annyira, főleg akkor nem, amikor az ágyadba kötök ki, vagy te az enyémben. Tudod édes, csakis azért csinálom, mert ennek apám nem örülne ennek, nem kezdek irántad semmit sem érezni, soha nem fogsz belőlem egy igaz érzelmet sem kiváltani, mint a szánalmat, amit a talpnyalásod miatt kapsz.

Semmi mást nem szeretnék megszabni, csak ezt a kis szösszenetet. Felőlem utálhatja is Milát, attól függetlenül, hogy lefekszik vele, leakarhatja taszítani apját a trónjáról is, bármi lehet, én mindenben benne vagyok, ha megérkezel. A pofija alkuképes, csak vele vannak jó kis képek, emellett szerintem egészen jó lenne erre a szerepre, de velem lehet alkudozni. Jelleme felőlem bármilyen lehet, ha ebbe a történetbe belefér, a többit pedig úgy alakítjuk, ahogy szeretnénk. Én várom mihamarabbi megérkezésedet, ha pedig itt vagy, dobj egy üzenetet :11:
 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia


 
Orosz / nem orosz neved

Furcsa idegen

Csoport :  bármelyik csoport tagja lehetsz
  Név : karaktered neve
  Kor : 20-25 körül
  Avatar : Alicia Sanz
  Szexuális beállítódás : biszexuális, esetleg meleg
  Foglalkozás : Ez is rád van bízva
 Státusz : Szabad
Egyéb információk : Nem tudom, hogy kerültél abba a bárba, vagy mi vitt oda téged, de azt tudom, hogy ott belém futottál, én pedig segítettem neked eligazodni. Azt hiszem a táncosnői állásra jelentkeztél, és pedig megnéztem a táncodat, ami nem volt rossz, de látszott, hogy mennyire feszült vagy. Apám alkalmazottja fel sem vett, azt mondta neki nem kellenek kislányok, akik még a tükör előtt sem mernek mozogni. Hogy mit tettem én? Felkaroltalak, és azóta is tanítgatom, hogy engedd el magad, de nem vagy egyszerű eset. Az alkohol csak lassan hat rád, pedig minőségi vodkával itattalak, de ez sem hatott igazán, a drogok meg hamar kiütöttek. Ekkor jött az első együttlétünk, igen összefeküdtél velem drágám, és tagadni sem tudod, hogy élvezted, mert kicsit lazább lettél. Megpróbáljuk még egyszer, hogy még hatékonyabb legyen?

Nem szándékozom mélyre menő kapcsolatot kialakítani, tehát a kishölgynek lehet bárki más az életében, de annyi biztos, hogy párszor összeszűri a levet Milával. Hogy miért ment a sztriptízbárba, és otthon milyen körülményei vannak, mind rád bízom, együtt pedig majd kitaláljuk, hogy milyen kapcsolat maradjon köztük, mert szerintem ez egy izgalmas szál, és én nagyon várom, úgyhogy ha valakinek megtetszik és hozza, dobjon meg egy féltéglával :3



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Dimitri Uljanov
it's my own design

Dimitri Uljanov
Painting is my life
Age :
28
Join date :
2016. Apr. 17.
Hozzászólások száma :
31



Tárgy: Re: Karakterbazár Hétf. Május 02, 2016 9:24 pm


 
...... Uljanov

Nagybácsi

Csoport : Polgárok
  Név : ...... Uljanov
  Kor : 30-40 között
  Avatar : chris hemsworth
  Szexuális beállítódás : heteró

Státusz : Szabad
  Foglalkozás : szabadon választható
Egyéb információk : Bátyám helyett bátyám vagy. Veled mindent megtudok beszélni, amit apámmal nem biztos, hogy szívesen osztanék meg. Pl te hamarabb tudtál arról, hogy a rajztanárom szeretője vagyok, mint ahogy apám rájött.

A húgomra és rám vigyázol, legalább is figyelő tekinteted minket figyel, hiszen te Moszkvában élsz már régebb óta, így apánk téged bízott meg a felügyelésünkkel, így nálad is lakunk. Legalább is a húgom mindenképpen.

Apám öccse vagy. Jól kijöttök mostanság, és mondhatjuk azt, hogy te mutattad be neki a jelenlegi szeretőjét. Anyánkat sose szeretted, ellenezted, hogy apám elvegye.

Jellem, munka stb szabadon alkotható. Egyedül a jó családi viszonyhoz ragaszkodom mind felém , húgom, és apánk felé.

 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Dimitri Uljanov
it's my own design

Dimitri Uljanov
Painting is my life
Age :
28
Join date :
2016. Apr. 17.
Hozzászólások száma :
31



Tárgy: Re: Karakterbazár Hétf. Május 02, 2016 9:49 pm


 
Angelina Uljanov

Hugica

Csoport : Média/Táncművészet/Festőművész/Zeneművészet
  Név : Angelina Uljanov
  Kor : 17-20
  Avatar : Skyler Samuels, AnnaSophia Robb, vagy esetleg más. Rugalmas vagyok, csak a szőke hajszín maradjon Smile
  Szexuális beállítódás : heteró
Státusz : Szabad
  Foglalkozás : tanuló
Egyéb információk :
Kis családunk nem az egyszerűségéről ismert.
Anyánk eleinte kényeztetett téged, de gyorsan a dadák kezei közé kerültél te is, mert neki épp más dolga volt. Olykor kicsiként igazi szörnyeteg voltál ,anyánk mása, de apánk felébredése utána megváltoztál, és jó irányba kezdtél fordulni.
Anyánkat szereted, bár látod azt, hogy nem foglalkozik apánkkal, amit nem tudsz neki megbocsájtani. Viszont apánk viszonyáról te nem tudsz.
Nagybátyánkért oda vagy te is , számodra is egy nagy testvért jelent, ahogy nekem is.

A karakter szaka szabadon választható, annyi kérésem van ne ugyan az legyen, mint az enyém.
Jelelmét tekintve szende, visszahúzódó, olykor bátortalan, és szűz. Nem kívánja magát csak úgy oda dobálni minden jött mentnek. Ő még hisz a mesékben, és a fehér lovas hercegben, és aki nem így áll hozzá, annak én verem be a képét , utánam meg a nagybátyánk.
Jelenleg tanulnivalóidnak élsz, de ettől függetlenül nyitott vagy a világ felé, el jársz barátnőiddel bulizni, de tudod mindennek hol van a határ vonala.

Usertől azt várnám el, hogy ne tűnjön el, aktív legyen, és ne okozzon neki gondot a 300 szó, vagy akár több is.


 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Jelena Anatolija
it's my own design

Jelena Anatolija
Dance is my life
Tartózkodási hely :
• Москва
Age :
28
Join date :
2016. May. 02.
Hozzászólások száma :
3



Tárgy: Re: Karakterbazár Kedd Május 03, 2016 11:17 am


 
Csodás neved

dance teacher with benefits

Csoport : Tanárok
  Név : karaktered neve
  Kor : 24-28 év
  Avatar : Drake Bell
  Szexuális beállítódás : heteró
Státusz : Szabad
  Foglalkozás : tánctanár a mi kis csodás egyetemünkön
Egyéb információk : XY, kinek csodás neve egyenlőre még számomra is rejtély az egyetemünkön tanít táncot. Régebben csak a sulis órákon vettem részt, amiket ő tartott, ám annyira megtetszett a tudása, a mozgása, hogy nem restelltem pár különórát venni tőle kemény pénzekért. Azóta minden péntek délutánomat vele töltöm az egyik helyi táncstúdióban, s még a belemet is kidolgozom, hogy neki megfeleljek. Pár hete azonban történt valami. Megkérte, hogy maradjak ott vele és segítsek neki pakolni, amibe nagy nyávogások közepette bele is mentem, ám ekkor valahogy megtörtént. Fogalmam sincs, hogyan indult az egész, mindössze annyira emlékszem, hogy lefeküdtünk egymással, ami sem nekem, sem neki nem túl jó. Már akkor tudtam, hogy ez valaminek a kezdete, ám aztán távolságtartó lett és rideg, de én nem akarom annyiban hagyni a dolgot. Életemben először nem.
A karakter személyiségében annyit szabnék meg, hogy lebzselje az életet, ne gondoljon a másnapra és a dolgok következményeire.

//A név szabadon választható, a többi dolgot nem szabom meg. Az sem baj, ha nem orosz az úriember, mindössze a pb maradjon és akkor én már boldog leszek. Gyere minél hamarabb kedvesem.

Ui.: Nem szeretnék nagyon nyálas szálakat, mert az nem fér bele a karakterem életébe, egy se veled, se nélküled kapcsolatot tervezek kötelezettségek nélkül.





 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Alexei Zharkov
it's my own design

Alexei Zharkov
The city of lovers
Tartózkodási hely :
Moszkva
Age :
33
Join date :
2016. May. 02.
Hozzászólások száma :
4



Tárgy: Re: Karakterbazár Kedd Május 03, 2016 9:53 pm


 
Zoya Anisimova

Életem nője??

Csoport : Táncművészet
  Név :  Zoya Anisimova
  Kor : 23
  Avatar : Blake Lively
  Szexuális beállítódás : hetero
Státusz : Foglalt
  Foglalkozás :Klasszikus balettművész tanuló
Egyéb információk : Gazdag család gyermeke vagy épp úgy, ahogy én. Életed nagy részét Amerikai felségterületen töltötted, de miután nagyapád elhunyt és apád megörökölte a vagyonát, visszatértetek az országba. Ennek már egy éve és pontosan azóta ismerjük egymást. Először a reptéren találkoztunk, majd kiderült, hogy a szüleink jó viszonyt ápolnak. Te vagy a lány, akit nem érdemlek meg. Te vagy a lány, akit tönkreteszek. Te vagy, aki nélkülem képtelen élni. Te vagy az, aki nélkül én képtelen vagyok létezni. A kapcsolatunk olyan, mint egy hullámvasút. Se veled, sem nélküled. Tipikus jó kislány vagy, aki soha sem tett semmi rosszat. Aztán megismertél és szerelmeddel együtt a sötétebb éned is napvilágra került. Tudod, hogy szeretek játszadozni az emberekkel, hát játékossá váltál te is. Egymást gyötörjük, hol együtt vagyunk, hol nem, néha még mi sem tudjuk.  Nem nézed jó szemmel a mocskos kis dolgaimat és sok mindent nem is tudsz még. Szerencsére az érzelmek erősebbek voltak eddig a józan észnél. Mindkettőnknek változnia kellene ahhoz, hogy ez a dolog működjön köztünk.

Szeretném, ha egy kifinomult, rafinált, mindenre elszánt, szenvedélyes, de mégis érzékeny lány lenne. Nem drogozik, vagy bújik ágyba akárkivel. Egyértelműen szerelmi szál, de nem egy unalmas meserománc és a végkifejletet, majd az idő dönti el. Nagyjából ennyi lenne, ha megérkeztél dobj meg egy pm-el.

És persze imádj!
 8)



 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Alexei Zharkov
it's my own design

Alexei Zharkov
The city of lovers
Tartózkodási hely :
Moszkva
Age :
33
Join date :
2016. May. 02.
Hozzászólások száma :
4



Tárgy: Re: Karakterbazár Szer. Május 04, 2016 2:33 pm


 
Grigory  Vronin

Barát, sógorjelölt?

Csoport : Polgárok
  Név : Grigory  Vronin
  Kor : 25
  Avatar :Ed Westwick
  Szexuális beállítódás : hetero
Státusz : Szabad
  Foglalkozás : Az apjának segít
Egyéb információk :
Te vagy a legjobb barátom, bizalmasom és sokszor a lelki ismeretem is. Már gyerekkorunk óta ismerjük egymást, tudjuk a másik titkait, félelmeit, ballépéseit. Bosszant téged, hogy ha együtt keveredünk egy balhéba, azt hiszik te vagy az ötletgazda, holott én szoktalak téged mindenbe belerántani.  Mondtam már vagy százszor, hogy gengszter fejed van! Te is jómódú családból származol és mivel egyke vagy, sok időt töltesz velem és a húgommal, akire nagyon is nőként tekintesz. Bárki más esetében nem örülnék, de benned feltétlenül megbízom. Apád egy szállodalánc büszke tulajdonosa, amit egy szép napon persze te örökölsz. Most tanulsz bele a szakmába apád irányításával.

A húgom és én is várlak téged nagyon! A kapcsolatotok részleteit, majd vele beszéld meg. Siess, mert lelkiismeret nélkül, nehezen boldogulok. Smile


 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Daniel Brown
it's my own design

Daniel Brown
Theatricals is my life
Tartózkodási hely :
Moszkva
Age :
32
Join date :
2016. May. 02.
Hozzászólások száma :
11



Tárgy: Re: Karakterbazár Pént. Május 06, 2016 9:19 pm


 
Finn Brown

Te vagy az egyetlen öcsém :3

Csoport : Polgárok
  Név : Finn Brown
  Kor : 17
  Avatar : Shawn Mendes, vagy akit akarsz :3
  Szexuális beállítódás : heteró,bi, meleg ( mindegy )
Státusz : Foglalt
  Foglalkozás : Tanuló
Egyéb információk : Te vagy az én egyetlen kisöcsém. A szüleink elváltak és mi apánknál maradtunk. Mi nagyon kijöttünk egymással, de én az apánkkal nem nagyon és amikor megtudta, hogy biszexuális vagyok, elzavart otthonról. Te azt hiszed, hogy csak az egyetem miatt jöttem ki ide. Anyukánk él idekint Oroszországban. ( a múltjáról ennyit, a többi ott van a karakterlapomban ) Nagyon hiányzok neked és te se nagyon jössz ki jól az apánkkal, ezért kijöttél utánam Oroszországba, de én erről még nem tudok semmit. Téged valamiért befogadott az édesanyánk, szóval most nála laksz és orosz általános suliba jársz és alig várod, hogy megtalálj egyszer a koliban.

Nem kötnék meg többet, de nagyon várlak  :2:  és vannak még ötleteim  ^^



 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia


A hozzászólást Daniel Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 07, 2016 8:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Daniel Brown
it's my own design

Daniel Brown
Theatricals is my life
Tartózkodási hely :
Moszkva
Age :
32
Join date :
2016. May. 02.
Hozzászólások száma :
11



Tárgy: Re: Karakterbazár Pént. Május 06, 2016 9:35 pm


 
Roland ....

Barátság extrákkal

Csoport : Polgárok
  Név : Roland ...
  Kor : 24
  Avatar : Arthur Sale ( rengeteg szuper közös kép :3 )
  Szexuális beállítódás : bi
Státusz : Szabad
  Foglalkozás : Pincér/Sztriptíztáncos ( ha szeretnéd titokban lehetsz férfi escrot )
Egyéb információk : Te vagy az én legjobb haverom. Kiskölyök korunk óta ismerjük egymást. Együtt ettünk homokot, együtt kergettük a lányokat, együtt lógtunk a suliból, szóval mindent együtt csináltunk, még a szüzességünket is egymással vesztettük el. Hoppá! Váratlan fordulat. 15 éves korunkban már annyira tengtek bennünk a hormonok és egy csaj sem volt, ezért egymással feküdtünk le. Sosem tekintettük többnek egy kalandnál, de sokszor megismétlődött. Nem szerettünk bele egymásba, ez inkább amolyan barátság extrákkal dolog. Teltek múltak az évek és mind a ketten lefeküdtünk másokkal is, de legjobb haverok maradtunk és néha-néha volt egy kis muri. Főleg olyankor mikor ittunk és drogoztunk. Igen, hát ilyeneket is csináltunk. Kezdetben én voltam a rossz fiú kettőnk közül és én vezettelek bele az italok és a drogok világába, de mikor pénzt kellett keresnünk, neked sokkal betegebb ötleted támadt. Beálltunk pincérnek és késő este sztriptíz táncoltunk, hogy meg legyen a pénz az egyetemre nekem. Közben történtek családi gondok és el kellett költöznöm Oroszországba. Azóta is tartjuk a kapcsolatot és nem romlott a viszonyunk. ( ennyi a múltjáról, ha részletesebben akarsz tudni róla, olvasd el a karilapom )
Eltelt két év, hogy kiköltöztem Moszkvába egy koliba és te most utánam akarsz jönni. Nem tudok róla, teljesen titokban tartod. Nagyon meg fogok lepődni az biztos.

Nem kötnék meg többet, de nagyon várlak  :2:  és vannak még ötleteim  ^^


Egy tipp: A karakter eddig pincérkén és sztriptíztáncosként dolgozott, szóval itt is valami hasonló munkát kéne keresnie. Ha szeretnéd izgalmasabbá tenni a karaktert, akkor lehetne az, hogy férfi escortként kezd el dolgozni itt. Nem kötelező, ez csak tipp Wink
 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Alexis Kingsley
it's my own design

Alexis Kingsley
Other countries have different life
Tartózkodási hely :
ღ Egyetem
Age :
28
Join date :
2016. May. 07.
Hozzászólások száma :
4



Tárgy: Re: Karakterbazár Szomb. Május 07, 2016 12:57 pm


 
James --

Legjobb barát, de mégis több

Csoport : Cserediákok
  Név : James ---
  Kor : 20
  Avatar : Paul Wesley
  Szexuális beállítódás : heteró
Státusz : Szabad
  Foglalkozás : Diák
Egyéb információk : Amióta először megláttuk egymást életünk első táncpróbáján, azóta legjobb barátok voltunk és partnerek. Veled táncoltam, soha nem volt másik táncos aki felülmúlt volna téged. Együtt jelentkeztünk a Moszkvai Egyetemre is, féltünk, de végül mindketten bejutottunk. Nem vettem észre soha, amit akkor, az év első próbáján láttam tőled. Aztán elmondtad, hogy már évek óta kedvelsz, jobban mint barátot. Andrejt teljes szívedből megutáltad azért, mert "elvett" tőled, és én hiába próbálom megmagyarázni neked, hogy ez nem miatt van, te csak jobban és jobban utálod őt. Féltékeny vagy, és én nem tudom mit tegyek. Azóta kicsit másként is viselkedsz velem, kérlek békélj meg!

Pár infó van az előtörimbe róla, szeretném ha ennyit amennyit leírtam összeegyeztetnénk, aztán pedig úgy alakítod ahogyan te akarod. Csak szeresd a karaktert és légy aktív :11:


 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia












 
Andrej --

Partner, leendő kapcsolat?

Csoport : Táncművészet
  Név : Andrej ---
  Kor : 20
  Avatar : Ian Somerhalder
  Szexuális beállítódás : heteró
Státusz : Szabad
  Foglalkozás : Diák
Egyéb információk : Idén az első próbán veled osztottak össze, hogy táncoljuk el a gyakorlatot. Megvoltam szeppenve, hiszen azelőtt még senki mással nem táncoltam Jamesen kívül. Láttam rajtad, hogy te viszont nagyon magabiztos vagy és mindenki figyelt rád. Ugyan nem ismertelek, de a tánc alatt, mintha megismertelek volna. A tökéletes összhang és a szikrák, amiket mindketten éreztünk nem hagynak azóta se nyugodni engem, de te is meglepődtél, te sem értetted mi történt. Azóta is kicsit félénken beszélgetek veled, mert te egy nagy macsó vagy, és hát mit akarnál tőlem, amikor vannak sokkal menőbb csajok is a suliban?
Közben te is megérezted James haragját, nem érted miért van ez, de nem hagyhatod, hogy megpróbáljon alád tenni az nem rád vallna. Rivalizálsz vele, és talán ez is hajt, hogy minél többet legyél velem...

Pár infó van az előtörimbe róla, szeretném ha ennyit amennyit leírtam összeegyeztetnénk, aztán pedig úgy alakítod ahogyan te akarod. Csak szeresd a karaktert és légy aktív :11:


 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Tatia Igorevna
it's my own design

Tatia Igorevna
Media is my life
Join date :
2016. May. 06.
Hozzászólások száma :
4



Tárgy: Re: Karakterbazár Szomb. Május 07, 2016 5:02 pm


 
Patrick ----

Barát, talán kicsit több

Csoport : Polgárok
  Név : Patrick --
  Kor : 22-23
  Avatar : Tom Hiddleston
  Szexuális beállítódás : heteró
Státusz : Szabad
  Foglalkozás : Polgár, azon belül azt dolgozik amit akar
Egyéb információk : Patrick. Te, én és Rose már gyerekkorunk óta legjobb barátok vagyunk. Az általános iskolában ismerkedünk meg, én másodéves voltam, amikor anyukáddal együtt a szomszédunkba költöztetek. Hogy miért azt nem tudom. Rögtön barátok lettünk, és onnantól kezdve elválaszthatatlanok voltunk mi hárman, míg egy szerencsétlen éjszakán, amikor te végre megcsókoltál, Rose meghalt. A szemünk láttára. Én kórházba kerültem, te pedig hagytál egy üzenetet, és visszarepültél Angliába az apádhoz. Két évig egy szót sem hallottam rólad, nem írtál, nem hívtál, nem kerestél, nekem pedig nagy nehezen sikerült továbblépnem. Most pedig itt vagy megint, és fogalmam sincs mit akarsz, ahogy azt sem, hogy hogy mered idetolni a képed.
Tény, hogy szerettelek. Valamennyire vonzódtam is hozzád, és nem hiszem, hogy te akkor csak azért csókoltál meg, mert az alkohol elvette az eszedet. De miért pont akkor kell visszajönnöd, amikor már kezdek túl lenni rajtad?

// A pb-hez ragaszkodnék, mert szerintem Tom tökéletes erre a szerepre. Azt, hogy a karakternek milyen a múltja, meg mi történt vele az elmúlt két évben nem szabom meg; szeretném, ha az alkotó teljesen magáénak érezné a Drágát. Az ET-m gyakorlatilag rólad szól, szóval ajánlatos megkukkantani. Ha megjöttél dobj egy pömöt, nagyon várlak.( Később szerelmi szálat szeretnék)   :10: :11:



 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Tatia Igorevna
it's my own design

Tatia Igorevna
Media is my life
Join date :
2016. May. 06.
Hozzászólások száma :
4



Tárgy: Re: Karakterbazár Szomb. Május 07, 2016 5:13 pm


 
Alexander/Alexej Igorev

Bátyó, tesóka, a nagy testvér.

Csoport : Polgárok/Tanárok
  Név : Alexander/Alexej Igorev
  Kor : 25-26
  Avatar : Chris Evans?
  Szexuális beállítódás : heteró
Státusz : Szabad
  Foglalkozás : Polgár vagy tanár
Egyéb információk : Te vagy a bátyám. Jóval idősebb vagy nálam, ám a te életed is hagy némi kivetni valót maga után. Világ életedben olyan voltál, mint apa. Nagykanállal faltad az életet, no meg a nőket, aztán rádöbbentél, hogy nem te vagy az egyetlen ilyen pasi a világom, meg arra is, hogy én felnőttem. Már nem vagyok az a kislány, aki tea partisat játszik, vagy barbiezik. Bulizni kezdtem, fiúkkal ismerkedtem, bár egyik sem volt komoly, hiszen ott volt nekem Patrick aki bizony eléggé lefoglalta a figyelmemet, akkor is, ha azt nem mondtam el senkinek. Megpróbáltál beszabályozni, tiltani akartál dolgokat, mert féltettél, de erre én elköltöztem tőled az iskolám kollégiumába. Rájöttél, hogy nem védhetsz meg mindentől, ezért inkább csak itt vagy, hogyha kellesz, és ez az amit igazán szeretem benned.

// Igazi testvéri viszonyt képzeltem el közöttük. Minden más szabadon alakítható, de tényleg szeretném, ha a jelleme az a fajta nőcsábász lenne.(mint Johnny Storm) Ha megérkeztél írj egy üzit. Nagyon várlak, nagytesó.




 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Nastassia Ivanenko
it's my own design

Nastassia Ivanenko
Music is my life
Tartózkodási hely :
Moszkva ☽
Age :
29
Join date :
2016. May. 07.
Hozzászólások száma :
3



Tárgy: Re: Karakterbazár Szomb. Május 07, 2016 5:14 pm


 
Szabadon Választott

hűtlen pasi

Csoport : bármelyiket választhatod
  Név : te döntésed
  Kor : 23-25
  Avatar : Ian Harding
  Szexuális beállítódás : heteró
Státusz : Szabad
  Foglalkozás : Egyetemista/Dolgozó
Egyéb információk : Te voltál az egyik legjobb haverom már kisiskolás korom óta. Mindent együtt csináltunk és nem zavart az, hogy lány vagyok és kisebb is nálad minden értelemben. Nem tekintettél a húgodnak, inkább a barátod voltam és ez a szoros kapcsolat egész általános iskolás korunkban elkísért. Utána elkezdtünk cseperedni, már nem csak barátként tekintettünk a másikra, hanem felfigyeltük máshogy is egymásra. Mikor én 10.-es voltam a gimiben akkor jöttünk össze. Mindenki azt hitte, hogy mi vagyunk az álompár, akik örökké együtt maradnak. Talán ez így is lett volna, ha nem kapsz ösztöndíjat arra az angliai egyetemre, amit úgy imádtál. Elmentél, én meg megbíztam benned de te eljátszottál mindent. Végzős voltam mikor kiderült, hogy már régóta csalsz az ottani lányokkal. Megbántottál, hatalmasat csalódtam benned és minden kapcsolatot megszakítottam veled. Nem beszéltünk azután.
Azóta eltelt két év, másodéves egyetemista vagyok és énekesnek készülök, de tudod mi az érdekes? Az, hogy visszajöttél és az első érzésem az volt, hogy muszáj látnom téged de nem kerestelek. Érdekelne miért jöttél vissza, de az első találkozáskor biztos behúznék neked egyet. Tartozol nekem némi magyarázattal kedves!

A PB jó lenne, ha maradna a közös gifek miatt, és amúgy is... EZRIA az áááhw :11:. A későbbiekben szeretném fellobbantani közöttük újból a lángot, de ez nem lesz könnyű, hiszen Nass nem bízik a férfiakban többé, főleg nem Benne. Nagyon várlak és sok-sok szeretetben teljes játékot tudok felajánlani a megalkotónak. :3



 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Dimitri Uljanov
it's my own design

Dimitri Uljanov
Painting is my life
Age :
28
Join date :
2016. Apr. 17.
Hozzászólások száma :
31



Tárgy: Re: Karakterbazár Vas. Május 08, 2016 7:40 pm

Átváltozott minden téren, de megérkezett :D


 
Candice ............

Jövendőbeli barátnő?

Csoport : Cserediákok (első vagy másod éves)
  Név : Candice .........
  Kor : 19-20
  Avatar : Miranda Kerr
  Szexuális beállítódás : heteró

Státusz : FOGLALT
  Foglalkozás :  tanuló
Egyéb információk :
Csak nem rég érkeztél ösztöndíjjal az iskolába. Így, hogy fenn tud tartani magadat dolgoznod kell. Szívesen vállalsz modellkedést az iskolába, de csak ruhában, legalább is ez eddig senki nem tudott rávenni arra, hogy ledob azokat, de majd én ezt megoldom. főleg, hogy itt az ideje kifizetned a kollégiumot, és nem tudod akárhogy spóroltál. Valahonnan innen indulna a mi kis piszkos játszmánk.

Mert igaz, hogy jelenleg meg vagy szorulva,  de soha nem kellett félteni téged. Olykor karakán vagy, céltudatos. Amit akarsz, azt el is éred. Minden más a megalkotóra van bízva.

Várató kapcsolat alakulás:
- Dim jelenleg kavar akivel csak tud, és ez egy darabig így is lesz, így Candice is ebbe a kategóriába fog tartozni.
- amint képes a hölgy megfogni Dimet, változni fog az uraság a hölgy irányába. De ez nem egy -két nap, vagy egy -két játék lesz. Tehát nem roham tempóba folyik le a dolog.

Olyan usert keresek , akinek a fent említett dolgok nem akadályok, és nem kezd hisztibe, mert nem rögtön szerelmesedik Dimitri, és félre lép.
Akit érdekel keressen pm be Smile


 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia


A hozzászólást Dimitri Uljanov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 15, 2016 8:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Dimitrij Makarov
it's my own design

Dimitrij Makarov
Dance is my life
Tartózkodási hely :
A parketten
Join date :
2016. May. 03.
Hozzászólások száma :
13



Tárgy: Re: Karakterbazár Vas. Május 08, 2016 9:47 pm


Carmen .........

Barát némi fűszerrel

Csoport : Táncművészet/Zeneművészet
Név : Carmen .......
Kor : 18-21
Avatar : Rihanna vagy Beyonce, de bármilyen szép sötétebb bőrű hölgyemény megfelelő.
Szexuális beállítódás : heteró
Státusz : Szabad
Foglalkozás : Tanuló
Egyéb információk : Nos, vele elég viharos a kapcsolatom, amolyan se veled, se nélküled. Ám ha nem hívom fel minimum kétnaponta, akkor máris kiveri a balhét. Ezen kívül amolyan barátság extrákkal a mi kapcsolatunk. Ha éppen arra vágyunk, örömmel boldogítjuk egymást az ágyban is, és furcsa mód ez semmilyen külön hatással nincs a kettőnk kapcsolatára.

Számomra a legjobb barátom, de a megalkotó egyéni döntése, hogy érez e valami többet is Carmen Dim iránt, és hogy féltékeny lesz e Dim kialakulóban levő szerelmére. Abban is benne vagyok, hogy a kapcsolat megromlik, mert Carmen féltékeny lesz.

Az előtörténetem egy szerepjátékos példa a meghirdetett karakterrel, szóval érdemes elolvasni Smile

Ha itt vagy, küldj kérlek pm-et. Nagyon várlak.




Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
Vissza az elejére Go down

Dimitrij Makarov
it's my own design

Dimitrij Makarov
Dance is my life
Tartózkodási hely :
A parketten
Join date :
2016. May. 03.
Hozzászólások száma :
13



Tárgy: Re: Karakterbazár Vas. Május 08, 2016 10:16 pm


 
Szépséges a neved, akárcsak te

Leendő szerelem

Csoport : Táncművészet
  Név : Amit szeretnél
  Kor : 18-20
  Avatar : Jessica Alba
  Szexuális beállítódás : hetero
Státusz : Foglalt
  Foglalkozás : Tanuló
Egyéb információk : A mi kettőnk kapcsolata nem kezdődött túl jól, ugyanis te is hipp-hopp táncosnő szeretnél lenni, és egyszer hiába győzködtem a drága hipp-hopp tánctanárt, hogy engem küldjön, mert nálam úgysem talál jobbat, ő mindenképpen nőnemű egyedet akart, mégpedig téged. Azóta folyton csipkelődöm veled, és mindenkinek azt mondom, hogy szerintem te nem vagy jó táncos, és nem is tetszel, pedig folyton megnézlek a dögös táncmozdulatok közben, és néha arra eszmélek, hogy a tánc közbeni szünetben téged nézlek.
A tanárunk is észrevette ezt a vibrálást, ami kettőnk között van, és akaratunk ellenére a közös táncoknál minket mindig párba tesz, pedig a többiek párjait váltogatja.

Egyszer a barátnőiddel eljöttetek abba a bárba, ahol sztriptíz táncolok, és te egyből el is újságoltad nekik, hogy milyen tuskó vagyok, és hogy nem vagyok túl kedves fickó. Erre a barátnőid, amikor már egy kicsit többet ittatok a kelleténél, megrendeltek maguknak engem...mármint, hogy táncoljak nektek. Egyáltalán nem volt ínyemre, de mégis minden kívánságukat teljesítettem, még azt is, amikor feléd irányítottak a kezeikkel, hogy neked is táncoljak. A sikítozás, és az őrület a barátnőidnél nem maradt el, csak éppen mi ketten voltunk zavarban. Te még annak ellenére is, hogy nem keveset ittál.

Szerelmi szál kialakítását terveztem, és ezt a lányt visszafogottnak, és naivnak. Nem olyannak, aki flegmán visszaválaszol egy-egy beszólásra.

 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia


A hozzászólást Dimitrij Makarov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 15, 2016 7:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Jakovleva
it's my own design

Vasilisa Jakovleva
Music is my life
Join date :
2016. May. 08.
Hozzászólások száma :
3



Tárgy: Re: Karakterbazár Szer. Május 11, 2016 7:05 pm


 
Ilja ….

Mostohabáty/Édesapa

Csoport : Polgárok
 Név : Ilja ….
 Kor : 27
 Avatar : Jamie Dornan (de meggyőzhető vagyok, szóval bárki más is szóba jöhet)
 Szexuális beállítódás : Heteroszexuális
 Foglalkozás : Amit szeretnél
Státusz : Szabad
Egyéb információk : Azt hiszed azzal, hogy nem veszel tudomást az állapotomról, minden el van nézve. Azzal, hogy kerülsz és nem törődsz a gyerekeddel, akit a szívem alatt hordok, el van intézve a dolog. Nem Ilja, ezt nem intézheted el egy vállrándítással. Kötelességed gondoskodni a gyerekedről, még ha engem nem is szeretsz.  Nem kell nekem virág, bonbon meg szívecskék, csak vedd tudomásul, hogy az én gyerekem nem fog apa nélkül felnőni. Ihatsz, amennyit akarsz, folytasd csak a romboló életmódodat, de egyelőre egy fedél alatt élünk, szóval igazán odafigyelhetnél arra, hogy ne hozz haza mindenféle jöttment némbert. Én is tudok oromba és bunkó lenni, de ne akard azt megtudni.
Lányod lesz... csak hogy tudd...


(Nos, elég komplikált a helyzetük, de szerintem rengeteg mindent ki lehet ebből hozni. Ilja elég furcsa mód viszonyul ehhez az egészhez, gyakorlatilag igyekszik megutáltatni magát Lisa-val. Hogy szereti e a lányt vagy tényleg gyűlöli, azt a megalkotóra bízom. (:
A pb csupán egy ötlet a közös képek és gifek miatt, bárki szóba jöhet, aki egy kicsit is férfias. Szóval ne Mr Bieber uraság képe díszelegjen… xD
Nos, ha egy picit is megtetszett az úriember, akkor regizz be és összehozunk valami még izgalmasabbat. *.* )

 



Š Narja - S. Amakusa pour Never Utopia
[/size]
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
it's my own design





Tárgy: Re: Karakterbazár

Vissza az elejére Go down

Karakterbazár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
University of Arts in Moscow :: Minden, ami a játékhoz való :: Karakteralkotás kellékei/helye-