KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fecsegő
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Május 02, 2016 10:05 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
Legutóbbi témák
» Svetlana V Volkova
 Társ/kaland kereső, munkaközvetítés I_icon_minitimeby Svetlana Volkov Csüt. Jún. 02, 2016 7:42 am

» Avatar foglaló
 Társ/kaland kereső, munkaközvetítés I_icon_minitimeby Daria Krasova Vas. Május 22, 2016 11:29 am

» Elkészültem!
 Társ/kaland kereső, munkaközvetítés I_icon_minitimeby Daria Krasova Vas. Május 22, 2016 10:00 am

» OXFORD Real life RPG
 Társ/kaland kereső, munkaközvetítés I_icon_minitimeby Ivan Kashnikov Kedd Május 17, 2016 6:36 pm

» Marie Romanov
 Társ/kaland kereső, munkaközvetítés I_icon_minitimeby Marie Romanov Vas. Május 15, 2016 8:28 pm

» TheBigApple
 Társ/kaland kereső, munkaközvetítés I_icon_minitimeby Dimitri Uljanov Vas. Május 15, 2016 2:27 pm

» Nikolaj Buckley
 Társ/kaland kereső, munkaközvetítés I_icon_minitimeby Nikolaj Buckley Vas. Május 15, 2016 11:33 am

» Thea Jenkins
 Társ/kaland kereső, munkaközvetítés I_icon_minitimeby Thea Jenkins Szomb. Május 14, 2016 8:12 pm

» Karakterbazár
 Társ/kaland kereső, munkaközvetítés I_icon_minitimeby Vasilisa Jakovleva Szer. Május 11, 2016 7:05 pm

©
© Az oldalon található összes kép a Google keresőoldaláról származik. Fejlécünket Eleanor Artnak köszönhetjük.

Az oldal design-jához használt kódokért köszönet a CCCR-nek. A profilért, oldalsávért, és apróbb igazításokért köszönet Lenának.

A leírásokat a staff tagjainak köszönhetjük, akik saját ötleteik alapján, a wikipédia alapján dolgozták ki leírásaikat.

Megosztás



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Admin
it's my own design

Admin
Admin
Join date :
2016. Apr. 15.
Hozzászólások száma :
39



Tárgy: Társ/kaland kereső, munkaközvetítés Szomb. Ápr. 23, 2016 5:52 pm


 

Társkereső / Munkakereső szolgálat

   

 
Szeretnél magadnak párt, vagy csak egy kósza kalandra vágysz valakivel? Egy kellemes légyottra?
Esetleg munkát keresel? Kínálsz másoknak? Akkor itt a helyed! Add fel hirdetésedet, és várd a jelentkezőket!
Ha olyan karaktert keresel itt, akkor akár meg is hirdetheted őt a karakterpiacon is, vagy jelezdheted azt, hogy ott is szerepel.

 
Vissza az elejére Go down
https://themoscow.hungarianforum.com

Yana Keetsun
it's my own design


The city of lovers
Age :
37
Join date :
2016. May. 01.
Hozzászólások száma :
6



Tárgy: Re: Társ/kaland kereső, munkaközvetítés Hétf. Május 02, 2016 9:50 pm

Bizonytalan időre visszavonva, ha egy admin erre jár, kérem törölje a posztot.
Köszönöm.


A hozzászólást Yana Keetsun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 08, 2016 1:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Dimitri Uljanov
it's my own design

Dimitri Uljanov
Painting is my life
Age :
28
Join date :
2016. Apr. 17.
Hozzászólások száma :
31



Tárgy: Re: Társ/kaland kereső, munkaközvetítés Hétf. Május 02, 2016 9:57 pm

Sziasztok

Akt modelleket keresek, akik nem szemérmesek, mert olykor nem csak modellkedésről van szó, hanem kellemes pásztor óráról, amit munka után fogyasztunk el.

Egyek kapcsolat se több annál, mint ami a műterembe történik. Munka, és szükségletek kielégítése.
Vissza az elejére Go down

Mila Igorievna
it's my own design

Mila Igorievna
The city of lovers
Tartózkodási hely :
✗ behind you
Age :
37
Join date :
2016. May. 02.
Hozzászólások száma :
10



Tárgy: Re: Társ/kaland kereső, munkaközvetítés Hétf. Május 02, 2016 9:59 pm

*dobpergés* és én is bedobom magam ide, ha már egy rossz multú nőcske vagyok :D
Először is szükségem lenne:
Munkatársakra: igaz nem dolgozom minden este táncosként, de ettől függetlenül ismerem az ott dolgozókat, így ha valaki egy stripper bárban szeretne dolgozni felkereshet akár engem is ^^
Emellett kellene még pár:
Maffia tag: szóval bárki aki szeretne ilyesfajta piszkos ügyekbe keveredni felkereshet engem, mert Apuci a nagy ember a családban, de minden ügyét és társát úgy ismerem, mint a rossz pénzt Rolling Eyes
Persze ettől függetlenül jöhetnek ivócimbik, kalandok, és minden mi szem-szájnak ingere :3
Vissza az elejére Go down

Nadia Romanov
it's my own design

Nadia Romanov
Knowledge is power
Tartózkodási hely :
. Moszkva .
Age :
36
Join date :
2016. May. 01.
Hozzászólások száma :
3



Tárgy: Re: Társ/kaland kereső, munkaközvetítés Kedd Május 03, 2016 9:31 pm

Szééép napot!

Szóval... több embert is keresek akiket úgy gondolom Te is meg tudsz nekem személyesíteni és nem fogok ezért külön hirdetést feladni. Szóval ha kellő ambíciót érzel magadban, hogy egy tanárnéni kapcsolati körébe tartozz akkor dobj meg egy levéllel vagy küldj postagalambot.

Első körön keresnék barátokat. Olyanokat akik elviselik a hülyeségeimet akik támogatnak - vagy épp nem -, akikkel elmehetek kiengedni a fáradt gőzt és akiknek sírhatok a vállukon.

Másodszor is keresnék egyetlen egy olyan diákot akit külön órákon tanítanék. Hogy lány vagy vagy fiú az lényegében mindegy. A storyhoz hozzá tartozik, hogy balettet oktatok és ezt a tudást szeretném tovább adni egy növendéknek.

Harmadszor pedig egy férfit keresek. (Tehát nem kisfiút. Razz ) Egy olyan férfit akivel minden kötöttség nélkül összejárhatunk... khm... tehát barátság extrákkal. Nem-nem véletlenül sem vagy a párom, se a férjem, se a szerelmem hanem szimplán szeretők vagyunk. Élvezzük egymás társaságát és ennyi, itt kimerült a történet.

Na szóval tessék jelentkezni ha valamelyikben magadra ismersz és én hálás leszek nagyon. :$
Vissza az elejére Go down

Dimitrij Makarov
it's my own design

Dimitrij Makarov
Dance is my life
Tartózkodási hely :
A parketten
Join date :
2016. May. 03.
Hozzászólások száma :
13



Tárgy: Re: Társ/kaland kereső, munkaközvetítés Szer. Május 04, 2016 12:53 pm

Sziasztok :D
Nos, bedobom a nevem a cilinderbe. Ha szeretnél a barim vagy ellenségem lenni, esetleg szivesen lennél az exem, akivel valami érthetetlen okból mégsem sikerült az életen át tartó szerelem, vagy csak szimplán el akarsz jönni megnézni, hogyan sztriptízelek...vagyis táncolok, mert ott ugye az a lényeg...
Akkor dobj meg egy pm-mel. Nyitott vagyok minden ötletre.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
it's my own design





Tárgy: Re: Társ/kaland kereső, munkaközvetítés

Vissza az elejére Go down

Társ/kaland kereső, munkaközvetítés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
University of Arts in Moscow :: Minden, ami a játékhoz való :: Karakteralkotás kellékei/helye-