KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fecsegő
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Május 02, 2016 10:05 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
Legutóbbi témák
» Svetlana V Volkova
Finite Incantatem I_icon_minitimeby Svetlana Volkov Csüt. Jún. 02, 2016 7:42 am

» Avatar foglaló
Finite Incantatem I_icon_minitimeby Daria Krasova Vas. Május 22, 2016 11:29 am

» Elkészültem!
Finite Incantatem I_icon_minitimeby Daria Krasova Vas. Május 22, 2016 10:00 am

» OXFORD Real life RPG
Finite Incantatem I_icon_minitimeby Ivan Kashnikov Kedd Május 17, 2016 6:36 pm

» Marie Romanov
Finite Incantatem I_icon_minitimeby Marie Romanov Vas. Május 15, 2016 8:28 pm

» TheBigApple
Finite Incantatem I_icon_minitimeby Dimitri Uljanov Vas. Május 15, 2016 2:27 pm

» Nikolaj Buckley
Finite Incantatem I_icon_minitimeby Nikolaj Buckley Vas. Május 15, 2016 11:33 am

» Thea Jenkins
Finite Incantatem I_icon_minitimeby Thea Jenkins Szomb. Május 14, 2016 8:12 pm

» Karakterbazár
Finite Incantatem I_icon_minitimeby Vasilisa Jakovleva Szer. Május 11, 2016 7:05 pm

©
© Az oldalon található összes kép a Google keresőoldaláról származik. Fejlécünket Eleanor Artnak köszönhetjük.

Az oldal design-jához használt kódokért köszönet a CCCR-nek. A profilért, oldalsávért, és apróbb igazításokért köszönet Lenának.

A leírásokat a staff tagjainak köszönhetjük, akik saját ötleteik alapján, a wikipédia alapján dolgozták ki leírásaikat.

Megosztás



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Robin Chambler
it's my own design

Robin Chambler
Media is my life
Tartózkodási hely :
Moscow
Age :
29
Join date :
2016. May. 01.
Hozzászólások száma :
44



Tárgy: Finite Incantatem Csüt. Május 05, 2016 8:32 pm

Finite Incantatem
A tizennyolc évvel ezelőtti roxforti háború után sok évre viszonylagos béke költözött a varázslóvilágra. Ugyan sokan nem békéltek meg a helyzettel, hogy a halálfalók mostanra ártalmatlanok lettek, Voldemort pedig végleg eltávozott, de aránylag csendesen teltek a mindennapok. Egy átlagos embernek legalábbis így tűnt volna. Kingsley Shacklebolt kétszeri vezetősége után az egykori halálfalók utódai, egy aranyvérűekből álló párt került kormányra, őket viszont a szokásos négy év után egy olyan mágiaügyi miniszter követett, aki sok dolgot megbolygatott. Maurice Briggs, aki maga mugli születésű volt, közutálatot váltott ki az emberekből az aranyvérűek iránt, hátraszorította őket és megkönnyítette a félvérek és a mugli születésűek helyzetét. Legsúlyosabb lépése az egykori halálfalók kivégzése volt, amit a társadalom túlnyomó része helyes döntésnek tartott. De Briggs nem tudhatta, mit szakít a saját nyakába.
Levin Dolohov és Dominic Linwood alvilági szervezete, a Libro Clava egyre és egyre jobban megerősödik. Apáik nyilvános meggyilkolása felébresztette bennük a bosszúvágyat és igyekeznek meggyengíteni Maurice Briggs hatalmát. Mindenhol vannak embereik, a Mágiaügyi Minisztérium falai között, az aurorosztagban, de még a Szent Mungó orvosai között is. Egyre erősebbek ők maguk és a pártjuk is, Briggs feje felett pedig lassan kezdenek összecsapni a hullámok. Az emberek lassan kezdik megérezni a változást, de még senki sem tudja, mi vár rájuk.
Az oktatásban béke honol. A Roxfort falain belül minden nyugodt, talán még nyugodtabb is, mint valaha volt. Persze ha leszámítjuk, hogy az aranyvérű gyűlölet ide is kiterjedt. A cserediák program továbbra is sikeres, roxfortos diákok mennek ki külföldre, onnan pedig sokan jönnek a helyükre. Ugyanígy gondtalanul zajlik az élet a Docendo Discimus Mágusakadémián is, ahol a legjobb diákok tanulhatnak. De meddig lesz még így?


Vissza az elejére Go down

Finite Incantatem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
University of Arts in Moscow :: Első lépések :: Társoldalak-